اولاپلکس

لیفت مژه
لیفت مژه
بهمن ۲۴, ۱۳۹۸
Show all

به همه ی افرادی که می خواهند موهایشان را رنگ کنند، این نوید را می دهیم که این افراد می توانند بدون دل نگرانی از آسیب دیدگی موهایشان، موهای خود را رنگ کرده و حتی آسیب دیدگی قبلی را نیز از بین ببرند. ما در این مقاله به بررسی نکاتی در رابطه معجزه ایی به نام اولاپلکس می پردازیم.

از اولاپلکس برای چه منظوری استفاده می شود؟

برخی از کاربردهای آن عبارت است از:

موها را بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به پایه می رساند و شما می توانید به راحتی موهایتان را بلوند نمایید. برای این که بتوانید از این محصول در پودر دکلره ی خود استفاده نمایید، بایستی اکسیدان خود را تا یک درجه بالا برید. چنانچه از اولاپلکس بیشتر از حد مجاز آن استفاده نمایید، ممکن است موهایتان به خوبی و درستی رنگ نشود.

اولاپلکس برای موهای شرابی و مشکی و ضعیف مناسب است.

این محصول موهای شما را کاملا براق و بلوند می کند.

در ساختار این محصول روغنی وجود ندارد.

این محصول همه ی پیوندهایی را که در اثر اتوی مو، براشینگ، دکلره و رنگ شکسته شده را به طور مجدد برقرار می نماید.

اولاپلکس کراتینه نیست. اما می تواند آسیب های نشات گرفته از کراتینه را درمان نماید.

اولاپلکس

کابردهای انواع مختلف اولاپلکس

اولاپلکس دارای ۵ شماره است که ۲ شماره ی اولش برای آرایشگاه و ۳ شماره ی بعدی برای اولاپلکس ترابی در منزل است. این شماره ها عبارتند از:

اولاپلکس N1:

آرایشگرها از این نوع برای تقویت موها استفاده می کنند. آن ها این محصول را در زمان دکلره کردن مو با دکلره و رنگ مخلوط می نمایند.

اولاپلکس N2:

آرایشگرها از این محصول زمانی استفاده می کنند که دکلره و رنگ را از موها شسته اند. آن ها برای بهتر نتیجه گرفتن، محصول را برای ۲۰ دقیقه روی موها می گذارند.

اولاپلکس N3:

از این محصول برای ۱ بار در هفته استفاده می شود. بهترین زمان مصرف این محصول، پیش از شامپو زدن است. برای نمدار نمودن موها از ۱ قاشق چای خوری از مواد استفاده نموده و اجازه دهید که برای ۱۰ دقیقه روی موهایتان بماند.

اولاپلکس N4:

در حقیقت،این محصول شامپوی تقویت کننده است که برای افزایش قدرت مو و آبرسانی مو استفاده می شود.

اولاپلکس N5:

از این نوع برای تقویت مو و نرم کردن مو استفاده می شود. توصیه می شود این محصول تا ۳ دقیقه پیش از آبکشی به روی موها بماند.

پس اگر می خواهید موهایتان را دکلره کنید و می خواهید به موهایتان آسیبی نرسد از آرایشگر خود بخواهید که از این محصول استفاده نماید.

برای احیای بهتر موهای خود مطلب چگونه موهای آسیب دیده خود را احیا کنیم؟ را بخوانید.

اولاپلکس تراپی مو

 

مزایای استفاده از اولاپلکس

برخی از مزایای استفاده از اولاپلکس عبارت است از:

محلولی ایده آل برای ترمیم موهای آسیب دیده است.

در زمان دکلره با این محصول، استحکام موهایتان پنج تا شش برابر می شود.

پس از دکلره، موهای شما درخشندگی خاصی پیدا می کند.

اولاپلکس برای چه موهایی مناسب است؟

برای هر نژادی اعم از اروپایی، آسیایی، آفریقایی استفاده می شود. توجه داشته باشید که بعد از استفاده از این مواد، موهای خود را با شامپو شسته و سپس از نرم کننده ها استفاده کنید. گفتنی است این محصول، یک مرطوب کننده نیست.

نحوه ی مصرف اولاپلکس در خانه به این صورت است که شما می توانید آن را برای موهای سالم، هفته ای ۱ مرتبه استفاده نمایید. ولی برای موهای ضعیف و شکننده تا ۳ مرتبه هم می توان استفاده نمود. برای استفاده از این محصول بایستی اولاپلکس را به روی موهای خیس و نم دار زده و سپس با شامپو شس و شو نمایید. سپس شما بعد از ۱۰ دقیقه موها را شست و شو دهید. البته هر چقدر این محصول بیشتر روی موهایتان بماند، اثر بخشی آن نیز بیشتر خواهد بود.

تفاوت اولاپلکس با انواع روغن های مو

ماسک های روغنی موقتی اثر می گذارند و اثر بخشیشان بر سطح تار است. همچنین این ماسک ها، برای مدتی به ما حس خوب را انتقال می دهند ولی بعد از مدتی هیچ دوامی ندارند. اما اولاپلکس به داخل ساقه نفوذ کرده و موجب ترمیم شدن موهای آسیب دیده و شکننده می شود. همچنین تاثیر طولانی مدتی روی مو دارد.

0/5 (0 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما آنلاین هستیم، تماس بگیرید + -

سالن زیبایی سمر یگانه
026-34212651
پاسخگویی از ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

تلگرام اینستاگرام