مدل مو زیر روسری

رنگ کردن موهای سفید
ترکیب رنگ مو برای موهای سفید
مهر ۲۳, ۱۳۹۸
مدل مو برای صورت کشیده
مدل مو برای صورت کشیده
آبان ۱۸, ۱۳۹۸
Show all
مدل مو زیر روسری

اگر به دنبال جدیدترین مدل مو زیر روسری هستید با ما همراه باشید تا جدید ترین مدل ها را به شما آموزش دهیم. امیدواریم که این مدل موها با سلیقه ی شما همخوانی داشته باشد.

مدل جلو روسری

مدل موی صاف و موج دار زیر روسری

مدل مو موج دار
مدل موی صاف

روسری از پوشش های رایج و پرطرفدار در میان خانم هاست که به صورت نزدیک می باشد، بنابر این شما بایستی موهایتان را از زیر آن به زیبایی فرم دهید.

برای حالت دهی به موهای خود می توانید آن ها را صاف و یا موج دار نمایید، همچنین می توانید آن ها را به صورت آفریقایی و یا ساده بافته و از زیر روسری یا شال بیرون بیاورید.

فر کردن به صورت درشت و ریز نیز از دیگر روش ها برای فرم دهی موهاست. شما می توانید موهایتان را به طور باز فرم داده و تغییرات زیادی را در ظاهرتان ایجاد نمایید.

اگر هم موهایتان به طور طبیعی فر دارد، بهتر است با وسایل حالت دهنده به موهایتان حالت دهید. سپس موها را به شکل دلخواه از زیر شال یا روسری بیرون بریزید. فر درشت، تقریبا به هر صورتی می آید و فر کردن به شکل درشت کار چندان سختی نیست. برای این کار شما می توانید موهای خود را شب ببافید و صبح باز نمایید، روی موهایتان موج زیبایی ایجاد خواهد شد یا این که به وسیله ی بیگودی یا بابلیس این کار را انجام بدهید.

موی چتری زیر روسری

مدل موی چتری

یکی از انواع مدل هایی که امروزه طرفداران زیادی دارد، مدل موی چتری است. چرا که این مدل هم زیباست و هم باعث می شود که فرد جوانتر دیده بشود. اما اگر شما پیشانی کوتاه و صورت گردی دارید، این مدل به شما پیشنهاد نمیگردد،. چرا که مدل جلوی موی چتری برای افراد با پیشانی های بلند و صورت های کشیده مناسب است.

همچنین مدل چتری کج یک انتخاب زیبا برای افرادی است که صورت های قلبی دارند. چرا که این مدل می تواند پیشانی های پهن را زیباتر و ظریفتر نشان بدهد.

جلو موی مناسب برای افراد با صورت بیضی

مدل موی صورت بیضی

اگر شما صورت بیضی شکلی دارید می توانید مدل مو زیر روسری خود را  فر و یا صاف انتخاب نمایید. توجه کنید موهایتان همیشه درخشان و مرتب باشد. نوک ساقه ی موهایتان را هم به صورت منظم رسیدگی نمایید تا زبر و خشک نشود.

مدل جلو موی دخترانه برای زیر روسری

مدل مو دخترانه
مدل مو دخترانه

یک مدل ساده به این صورت است که زیر روسری و شال موهای خود را به شکل دم اسبی ببندید، چنانچه صورتتان گرد است آن را یک کم بالاتر ببندید، به این طریق صورت شما کشیده تر نشان داده می شود. ولی توجه داشته باشید این قدر بالا نبرید که پشت موهای شما زیر روسری بدحالت جلوه نماید.

همیشه موهایتان را زیر روسری حالت دهید تا جلوه ی خوبی داشته باشد. البته اگر موهایتان صاف و براق باشد مشکلی ایجاد نمی شود ولی اگر موهای شما زبر و خشک باشد باعث می شود چهره ی شما درهم و خسته به نظر بیاید. در جواب این سوال که مدل مو زیر روسری دخترانه چه مدلی است؟

باید گفت: بهترین مدل این است که شما موهای خود را بالا زده یا به شکل فرق وسط یا کج جمع نمایید. همچنین این مدل برای افرادی که صورت گردی دارند بسیار مناسب است. چرا که گردی صورتشان را پوشانده و صورتشان زیباتر و متعادل تر دیده می شود.

تهیه شده توسط سالن زیبایی سمریگانه

0/5 (0 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما آنلاین هستیم، تماس بگیرید + -

سالن زیبایی سمر یگانه
026-34212651
پاسخگویی از ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

تلگرام اینستاگرام