مدل مو برای صورت کشیده

مدل مو زیر روسری
مدل مو زیر روسری
آبان ۴, ۱۳۹۸
انواع آرایش عروس
آرایش عروس
آذر ۹, ۱۳۹۸
Show all
مدل مو برای صورت کشیده

در هر سنی انتخاب مدل مو از جمله دغدغه های ذهنی بسیاری از خانم هاست. علاوه بر این که بهتر است مدل مویتان با توجه به مد روز و سنتان انتخاب بشود، فرم صورتتان نیز باید درست در نظر گرفته بشود. بیشتر اوقات آرایشگر و فردی که می خواهد کوتاهی موی شما را انجام بدهد، اطلاعات کافی در مورد مدل موی شما دارد و به شما مدلی را می گوید که بر زیبایی شما بهترین نتیجه را دارد. اما بهتر است خود شما هم مدل های مختلف مو را بشناسید تا هنگامی که می خواهید تغییری را در صورتتان ایجاد نمایید، به سراغ بهترین و مناسب ترین مدل مو بروید. ما در مقاله ی زیر به بررسی بهترین مدل مو برای صورت کشیده می پردازیم.

روش تشخیص فرم صورت

شما برای تشخیص بهترین مدل مو ابتدا بایستی فرم صورتتان را بشناسید. صورت ها می توانند فرم های مختلفی مثل گرد، بیضی، دایره ای، لوزی، قلبی، مربع، مستطیل یا کشیده داشته باشند. برای این که بتوانید از فرم صورت خود مطمئن بشوید بایستی موهای خود را با سنجاق یا هر وسیله ی دیگری به عقب بزنید تا روی صورتتان نریزد. حال فرم کلی صورتتان در آینه نمایان می شود.

تشخیص فرم صورت

 

بهترین مدل مو برای صورت کشیده

فرم صورت های کشیده باریک وکمی ارتفاع دار می باشد. چانه ی این افراد نیز باریک، فرم پیشانی بلند و عرض پیشانی و گونه ی این افراد به یک اندازه می باشد. مناسبترین مدل مو برای صورت کشیده مدل کوتاه است. چرا که در فرم صورت کمی پهنا ایجاد کرده و امتداد گونه ها را بهتر نشان می دهد.

هرگز موهای خود را لخت نکنید. چرا که این مدل مو صورت شما را بی حال نمایش می دهد. شما باید موهایتان را به گونه ای کوتاه کنید که صورتتان را حجیم نمایش بدهد. مدل موی مصری برای این خانم ها مناسب نمی باشد، چرا که این مدل باعث می شود صورت کشیده تر نمایش داده شود.

مدل کوتاه دیگری که برای صورت های کشیده مناسب است، مدل موی نامتقارن است. در این مدل، یک طرف موها کوتاهتر از طرف دیگر زده می شود.

بهترین مدل مو برای صورت کشیده
موی نا متقارن

شینیون مو در صورت های کشیده

بهترین مدل برای این گونه صورت ها بافت زدن در نزدیکی رویش موست. البته بافتی که در راستای استخوان گونه کمی آویزان شده باشد. مدل های صاف و بلند و شینیون های بالای سر برای این افراد مناسب نمی باشد.

چنانچه شما مدل موی باز و بلند را دوست دارید می توانید به سراغ موی فر بروید یا مدل های لایه لایه و خرد شده را انتخاب نمایید. البته مدل شینیون فر نیز برای این خانم ها مناسب می باشد. چرا که این مدل ها صورتتان را پرتر نمایش می دهد.

همچنین بهتر است خانم هایی که صورت لاغر و کشیده و پیشانی بلند دارند، چتری های خودشان را به بهترین نحو فرم داده و تا بالای چشمانشان را با آن بپوشانند. برای این که صورتتان پهن تر و گرد تر به نظر بیاید بهتر است از فرق کج یا فرق وسط استفاده نمایید.

شنیون مدل مو صورت کشیده
سالن زیبایی کرج

0/5 (0 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما آنلاین هستیم، تماس بگیرید + -

سالن زیبایی سمر یگانه
026-34212651
پاسخگویی از ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

تلگرام اینستاگرام